درباره ما

نویان مدار یکی از زیرمجموعه های شرکت مهندسی نویان می باشد که با توجه به نیاز مبرم سازمان ها، شرکت ها و دانشگاه های داخلی به تامین قطعات و ماژول های صنعت مخابرات و الکترونیک و همچنین ساخت و مونتاژ بردهای با کیفیت بر طبق استانداردهای IPC (به ویژه بردهای فرکانس های بالا)، با هدف محقق نمودن این امر در کشور و کمک به صنعت داخلی کشور راه اندازی گردید.

با توجه به کیفیت و دقت مورد نیاز مشتریان در بردهای مدارچاپی، شرکت مجهز به متخصصین کاردان با بیش از 6 سال تجربه عملی در زمینه طراحی و ساخت انواع بردهای یک لایه، دو لایه معمولی، دو لایه متالیزه، چند لایه و به خصوص بردهای فرکانس های بالا می باشد و می توان متخصصین شرکت را جزو بهترین های کشور در این زمینه نامید که می توانند نیاز امروز کشور را مرتفع نمایند. همچنین شرکت با دارا بودن یک گروه متخصص و حرفه‌ای در زمینه بازرگانی خارجی با جستجو و بررسی کیفیت چندین کارخانه معتبر در چین، تایوان، کانادا و کشورهای اروپایی با تعدادی از برگزیده‌ ترین این کارخانه ها در زمینه تولید و مونتاژ بردهای با کیفیت همکاری می‌نماید. این کارخانه ها از لحاظ کیفیت تولید برد مدار چاپی، زمان تحویل، تامین قطعات، متریال مورد استفاده، ظرفیت تولید، تست و کنترل نهایی، بررسی شده اند و در نهایت تمامی تولیدات این کارخانجات مورد گارانتی نویان مدار می‌باشند. نویان مدار با دارا بودن دفتر تجاری در چین و نیز داشتن تیم قوی ای در ارسال، حمل و ترخیص کالا به خوبی توانسته است زمان تحویل را کوتاه و از این نظر تولید کنندگان صنعت الکترونیک و مخابرات کشور را یاری نماید.

مشتریان براحتی می توانند با توجه به توانمندی های ارائه شده توسط شرکت، برد مدنظر خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در کمترین زمان، ساخته شده ( و مونتاژ شده) تحویل بگیرند.

شعار شرکت “تحقق ساخت هرگونه برد مدارچاپی با بهترین کیفیت در سریعترین زمان و مناسب ترین قیمت” می باشد و مشتری از لحظه سفارش تا زمان تحویل کالا بواسطه ارائه خدمات آنلاین، بهترین، راحت ترین و سریعترین تجربه خرید را تجربه خواهد کرد.