مونتاژ برد مدار چاپی

 

یکی از خدمات شرکت، مونتاژ بردهای مدارچاپی با سابقه ای 5 ساله می باشد که مفتخر است در تمام این مدت توانسته کیفیتی قابل قبول در زمینه مونتاژ قطعات DIP و SMD به مشتریان خود ارائه دهد. این شرکت با کادری متخصص، زبده و حرفه ای در زمینه مونتاژ بورد همراه با جدید ترین فناوری ها قادر است تا مونتاژ قطعات DIP  و SMD را به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک انجام دهد. ما با بهره گیری از بروزترین دستگاهای مونتاژSMD ، از این تکنولوژی برای کمک به تمامی تولید کنندگان تجهیزات الکترونیکی مربوط به صنایع خودروسازی، مخابراتی، لوازم خانگی، نظامی و همچنین تولیدکنندگان حوزه IT استفاده می کنیم.

 

مونتاژ قطعات DIP

در صورتی که نیاز به مونتاژ دستی و تخصصی قطعات DIP دارید، ما با بهره گیری از کارشناسان و تکنیسین های الکترونیک، کیفیت مونتاژ قطعات DIP بورد الکترونیکی شما را تضمین می کنیم و کلیه مراحل مونتاژ DIP بورد الکترونیکی شما را به صورت تکی یا تیراژ بالا بر عهده می گیریم. و یا اگر تنها نیاز به مونتاژ نوع خاصی از قطعات (BGA ,THT, QFP, و…) تولید نمونه اولیه (Prototype)، تولید در تیراژ پایین و همچنین تولیدات انبوه را دارید این مجموعه با بروز ترین تجهیزات اماده پذیرش سفارشات شما عزیزان می باشد.

 

مونتاژ قطعات SMD

با پیشرفت تکنولوژی و جایگزین شدن قطعات SMD به قطعات DIP هم اکنون یکی از مهمترین مراحل تولید هر محصول الکترونیکی، مونتاژ قطعات SMD روی بورد می باشد. نویان مدار قادر است قطعات ، 402 ،603 ، 805 ، 1206، SOIC ،PLCC، BGA، BGA ،QFP را با در اختیار داشتن دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با سرعت 6400 قطعه در ساعت بر روی انواع بورد مونتاژ کند و در سریع ترین زمان ممکن و حداکثر کیفیت به شما تحویل دهد.

 

 

 

نویان مدار آماده خدمت رسانی در جهت مونتاژ بردهای مدارچاپی بدون درنظر گرفتن محدودیت تعداد می باشد. لطفاً جهت سفارش از بخش ثبت سفارش مونتاژ برد مدارچاپی استفاده نمایید.