درباره ما

نویان مدار یکی از زیر مجموعه های شرکت مهندسی نویان می باشد که با توجه به نیاز مبرم دانشگاه ها، پژوهشکده ها، سازمان ها و شرکت های تحقیقاتی و صنعتی به قطعات و ماژول های صنایع الکترونیک و مخابرات و همچنین ساخت و مونتاژ بردهای مدار چاپی با کیفیت بر طبق استانداردهای IPC، با هدف محقق نمودن این امر در کشور و کمک به صنعت داخلی کشور راه اندازی گردید.

با توجه به کیفیت و دقت ساخت مورد نیاز مشتریان در بردهای مدارچاپی، شرکت مجهز به متخصصین حرفه ای با بیش از 8 سال تجربه عملی در زمینه طراحی و ساخت انواع بردهای دو لایه و چند لایه و به ویژه بردهای فرکانس های بالا، می باشد و می توان متخصصین شرکت را جزو بهترین های کشور در این زمینه نامید همچنین شرکت با دارا بودن یک گروه متخصص و حرفه‌ای در زمینه بازرگانی خارجی با جستجو و بررسی دقیق کیفیت چندین کارخانه معتبر بر اساس استاندارد های روز دنیا در چین، تایوان، کانادا و کشورهای اروپایی، با تعدادی از برگزیده‌ ترین این کارخانه ها در زمینه تولید و مونتاژ بردهای با کیفیت همکاری می‌نماید. این کارخانه ها از لحاظ متریال مورد استفاده، کیفیت تولید، ظرفیت تولید، زمان تحویل، کنترل کیفیت محصول، بررسی شده اند و در نهایت تمامی تولیدات این کارخانجات توسط تیم حرفه ای کنترل کیفیت شرکت نویان، بررسی و محصولات تولیدی توسط نویان مدار گارانتی می گردند. لازم به ذکر است شرکت نویان با داشتن دفتر تجاری در چین و شرکای تجاری در اقصی نقاط جهان، توانسته است نیاز کشور را در حوزه های کاری خود، کاملاً مرتفع نماید. همچنین این شرکت با داشتن تیم قوی ای در ارسال، حمل و ترخیص کالا به خوبی توانسته است زمان تحویل را کوتاه نماید.

مشتری از لحظه سفارش تا زمان تحویل کالا بواسطه ارائه خدمات آنلاین، بهترین، راحت ترین و سریعترین تجربه خرید و پشتیبانی را خواهد داشت و این مجموعه با داشتن تیم حرفه ای و با ارائه مشاوره فنی مهندسی به مشتریان از زمان طراحی تا تحویل برد و‌ حتی پشتیبانی آن، توانسته است برتری خود را در برابر رقیبان به نمایش بگزارد.

 

شعار شرکت تحقق تولید هر نوع برد مدارچاپی با بهترین کیفیت، سریعترین زمان، بهترین قیمت و بالاترین سطح پشتیبانی” می باشد.